Golf Du Medoc hotel & spa, Francie, 14.3.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 125370002

Golf Du Medoc hotel & spa

Francie

golf Francie, Hotel starstarstarstarGolf Du Medoc hotel & spa

Termín:

14.3.2018 - 18.3.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Golfový

Délka:

5 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
14 790 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: GOLF DU MEDOC HOTEL & SPA - golf
Poloha
Golfový resort Golf du Medoc Golf & Spa se nachází na vinné stezce poblíž Margaux s jeho nádherným „Chateaux“ – zámečkem a nabízí tak skvělou polohu k vychutnání golfu, výborného jídla a ochutnávkám vína. Nachází se pouze 20 minut jízdy od mezinárodního letiště v Bordeaux. The Golf du Médoc golfový klub, který je přímo v resortu, byl otevřen v roce 1989 a je jedním z nejvyhlášenějších resortů severo-západní Francie. Nachází se zdě dvě 18-ti jamková hřiště, 36 jamek.
Cena zahrnuje
- 3 nebo 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Superior se snídaní
- 3x green fee (1x Golf du Médoc, 1x Lacanau Océan a 1x golf de Margaux)
- neomezený vstup do SPA (hammam, vnitřní vyhřívaný bazén, cardio fitness centrum)
Cena nezahrnuje
- dopravu
- cestovní pojištění
- za příplatek možné zajistit golfna hřiších Parcours de Grand Saint Emilionnais, Parcours les Vignes nebo Parcours les Chateaux
Vybavení hotelu
Golf du Medoc hotel & spa je vystavěn v kombinaci dřeva a skla a pro dekoraci interiéru byly použité přírodní a jednoduché barvy, které podporují pocit odpočinku a relaxace. Velkými okny pronikají dovnitř paprsky slunce a celý hotel je velmi vzdušný.
Vybavení pokoje
Golf du Medoc hotel & Spa nabízí svým hostům ubytování v celkem 79 pokojích a suite.
Stravování
Restaurace La Table du Médoc nabízí krásné výhledy na 18-tou jamku a nabízí regionální kuchyni a nejlepší vína regionu Medoc. Dále hotel nabízí stravovaní v další restauraci Le Clubhouse, restauraci ve dřevě a skle, kde můžete relaxovat mezi dvěma golfovými hřištmi. Rovněž se zde nachází bar Le Salon Bar Bibliothèque.
HODNOCENÍ TripAdvisorNáš názor
Dvě mistrovská golfová hřiště, v jedné z nejslavnějších vinařských oblastí světa, nadchnou golfisty fantastickou hrou a luxusním prostředím, které ocení i ti nejnáročnější.
Sport a zábava
Kromě golfu, výborné gastronomie a ochutnávek vín hotel nabízí také lázeňské centrum s masážemi a reflexologií. V hotelu najdete také vyhřívaný bazén, tureckou saunu (páru) a fitnes centrum.

GOLF DU MEDOC GOLF COURSE
Jeden z nejvíce ceněných golfových klubů Evropy leží v samotném srdci proslulé vinařské oblasti, mezi Bordeaux a Atlantským oceánem. Pyšní se dvěmi různorodými hřišti, která svým designem poskytují golfistům neustálou výzvu.Hřiště Les Chateau architekta Billa Coorea je navrženo v tradičním skotském stylu, s širokými fairwayemi lemovanými vřesovišti, kde rychlé greeny a větry od pobřeží značně ztěžují hru. Druhé hřiště Les Vignes se rozkládá uprostřed borovic, se skvěle navrženými greeny a rozmístěnými bunkery, které vyžadují přesnost. I když je Les Vignes méně náročné, přesto nabízí dostatečně pestrou hru. Hřiště opakovaně hostila významné mezinárodní turnaje. Nenechte si ujít to nejlepší z golfu ve Francii.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK

Dobrý den, 

dne 22.6. a 25.6. 2018 je cestovní agentura uzavřena. Otevřeno od 26.6.2018.

Vaše emailové požadavky vyřídím následně. 

Těším se na Vaši návštěvu.

 

Lydie Sloupenská