Vyhledání dovolené ?
Select country and destination
Rozšířené hledání
Golf Du Medoc hotel & spa - Francie

Golf Du Medoc hotel & spa

Francie

golf Francie, Hotel starstarstarstarGolf Du Medoc hotel & spa

Počet termínů:

34 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Limousin - transparent 22°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: GOLF DU MEDOC HOTEL & SPA - golf
Poloha
Golfový resort Golf du Medoc Golf & Spa se nachází na vinné stezce poblíž Margaux s jeho nádherným „Chateaux“ – zámečkem a nabízí tak skvělou polohu k vychutnání golfu, výborného jídla a ochutnávkám vína. Nachází se pouze 20 minut jízdy od mezinárodního letiště v Bordeaux. The Golf du Médoc golfový klub, který je přímo v resortu, byl otevřen v roce 1989 a je jedním z nejvyhlášenějších resortů severo-západní Francie. Nachází se zdě dvě 18-ti jamková hřiště, 36 jamek.
Cena zahrnuje
- 3 nebo 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Superior se snídaní
- 3x green fee (1x Golf du Médoc, 1x Lacanau Océan a 1x golf de Margaux)
- neomezený vstup do SPA (hammam, vnitřní vyhřívaný bazén, cardio fitness centrum)
Cena nezahrnuje
- dopravu
- cestovní pojištění
- za příplatek možné zajistit golfna hřiších Parcours de Grand Saint Emilionnais, Parcours les Vignes nebo Parcours les Chateaux
Vybavení hotelu
Golf du Medoc hotel & spa je vystavěn v kombinaci dřeva a skla a pro dekoraci interiéru byly použité přírodní a jednoduché barvy, které podporují pocit odpočinku a relaxace. Velkými okny pronikají dovnitř paprsky slunce a celý hotel je velmi vzdušný.
Vybavení pokoje
Golf du Medoc hotel & Spa nabízí svým hostům ubytování v celkem 79 pokojích a suite.
Stravování
Restaurace La Table du Médoc nabízí krásné výhledy na 18-tou jamku a nabízí regionální kuchyni a nejlepší vína regionu Medoc. Dále hotel nabízí stravovaní v další restauraci Le Clubhouse, restauraci ve dřevě a skle, kde můžete relaxovat mezi dvěma golfovými hřištmi. Rovněž se zde nachází bar Le Salon Bar Bibliothèque.
HODNOCENÍ TripAdvisorNáš názor
Dvě mistrovská golfová hřiště, v jedné z nejslavnějších vinařských oblastí světa, nadchnou golfisty fantastickou hrou a luxusním prostředím, které ocení i ti nejnáročnější.
Sport a zábava
Kromě golfu, výborné gastronomie a ochutnávek vín hotel nabízí také lázeňské centrum s masážemi a reflexologií. V hotelu najdete také vyhřívaný bazén, tureckou saunu (páru) a fitnes centrum.

GOLF DU MEDOC GOLF COURSE
Jeden z nejvíce ceněných golfových klubů Evropy leží v samotném srdci proslulé vinařské oblasti, mezi Bordeaux a Atlantským oceánem. Pyšní se dvěmi různorodými hřišti, která svým designem poskytují golfistům neustálou výzvu.Hřiště Les Chateau architekta Billa Coorea je navrženo v tradičním skotském stylu, s širokými fairwayemi lemovanými vřesovišti, kde rychlé greeny a větry od pobřeží značně ztěžují hru. Druhé hřiště Les Vignes se rozkládá uprostřed borovic, se skvěle navrženými greeny a rozmístěnými bunkery, které vyžadují přesnost. I když je Les Vignes méně náročné, přesto nabízí dostatečně pestrou hru. Hřiště opakovaně hostila významné mezinárodní turnaje. Nenechte si ujít to nejlepší z golfu ve Francii.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.