Jezerní a horské perly Itálie a Švýcarska, Itálie, 17.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 129429621

Jezerní a horské perly Itálie a Švýcarska

Itálie

, Hotel

LM


Jezerní a horské perly Itálie a Švýcarska

Termín:

17.5.2018 - 22.5.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

6 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

6 990 Kč  -3 %
6 780 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
KOUZELNÁ MÍSTA ITALSKO - ŠVÝCARSKÉHO POMEZÍ!

Noblesní oblast jezer na pomezí Švýcarska a Itálie vás uchvátí svou kouzelnou přírodou, klasickým šarmem a elegancí konce 19. stol. Uvede vás do pohody a strávíte zde několik dní v „jiném světě“. Jako z jiného světa vyhlíží i krajina, kterou budete moci sledovat z Bernina Expressu.
Ubytování
hotel - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.
Zájezd zahrnuje
3x nocleh se snídaní – hotel - dvoulůžkové pokoje s vl. příslušenstvím, doprava – klim. bus, průvodce, povinné pojištění CK
Zájezd nezahrnuje
3 večeře – 1.200 Kč (1200 CZK), místní taxa, příplatek na jednolůžkový pokoj 1.500 Kč (1500 CZK), jízdenka na horský express 890 Kč (podléhá aktualizaci) (890 CZK)
Slevy
first minute 7% do 10. 1., first minute 5% do 10. 2., first minute 3% do 10. 3, Seniorská sleva 55+: 300 Kč (nesčítá se s jinými slevami)
Program
Den 1
Odjezd ve večerních hodinách.
Den 2
2. Oblast Engadinu, která je pro své klima s největším počtem slunečných dnů ve Švýcarsku prázdninovým rájem horních vrstev. Svatý Mořic – olympijské středisko – krátká procházka u jezera. Poté přejezd do Itálie do městečka Pontresina, zde přestup na slavnou horskou dráhu a vlakem „Bernina-Express“ (UNESCO) přejedeme přes průsmyk Bernina, přes viadukty, tunely a galerie, kolem jezer a ledovců do Poschiava. Kdo nebude chtít jet vlakem, přejede do Poschiava busem. Dále Tremezzo u jezera Lago di Como - návštěva Villy Carlotta se světově proslulými terasovitými zahradami s bujnou zelení a rozkošnými průhledy. Odjezd na ubytování.
Den 3
Stresa – nejvýznamnější italské lázeňské město při Lago Magiore. Místní bujné zahrady přímo vybízejí k procházkám. Lodní výlet na Boromejské ostrovy. Těmto přírodním skvostům přidávají na půvabu umělé jeskyně, letohrádky a zahrady s parkovou úpravou. Na ostrově Isola Bella stojí Palazzo Borromeo ze 17. stol. s úchvatnou zahradou plnou teras, fontán, pávů a plastik. Isola dei Pescatori je rybářským ostrovem, Isolu Madre zaujímá z velké části botanická zahrada s anglickým parkem se vzácnými stromy, keři a květinami. Odjezd na nocleh.
Den 4
Lago di Como – kouzelné jezero pod zasněženými vrcholy Rétských Alp. Vyjížďka lodí do Bellagia, které bývá považováno za nejhezčí město v Itálii ukryté mezi cypřiši porostlými kopci s hotely omítnutými v odstínech karamelu, broskve a smetany s kamennými schodišti a s barevnými okenicemi. Možnost prohlídky zahrady u vily Melzi nebo Serbelloni. Elegantní město Como s nádhernou polohou, s majestátní katedrálou, radnicí Broletto a malebnými uličkami. Návrat na nocleh.
Den 5
Návštěva Lugana – letoviska ležícího při stejnojmenném jezeru mezi vyhlídkovými horami Monte Bre a San Salvatore. Jedinečně půvabné letovisko je oblíbeným střediskem: katedrála San Lorenzo, kostel S. Maria d. Angioli – pašijový výjev, prohlídka centra letoviska i parku. Možnost výjezdu lanovkou na Monte Bre nebo na San Salvatore. Návštěva čokoládovny Alpenrose v Caslanu s možností nákupu (za výrobní cenu). Potom cesta zpět.
Den 6
Příjezd v ranních hodinách.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Stanislav Kousal - CK ERIKA TOUR, IČ 13571231.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK