Nejkrásnější kouty Alp, Itálie, 17.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 125896342

Nejkrásnější kouty Alp

Itálie

, HotelNejkrásnější kouty Alp

Termín:

17.5.2018 - 22.5.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

6 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

16 990 Kč  -29 %
11 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Nejkrásnější kouty Alp (letecky)
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do Milána, okružní prohlídka města kombinovaná s pěší prohlídkou centra – Dóm – mohutná gotická katedrála se 135 věžičkami a stovkami plastik a chrličů, budova opery La Scala, obchodní pasáž Viktoria Emanuela II, zámek Castello Sforzesco s půvabným arkádovým dvorem…, dopoledne odjezd do oblasti severoitalských jezer – Lago Maggiore – Stressa – výlet lodí na jeden z Boromejských ostrovů - Isola Bella - prohlídka jedinečných subtropických zahrad s terasami, fontánami, plastikami a palácem ze 17. stol., odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

2. den: Po snídani přejezd Alpami přes Simplon Pass do švýcarského města Täsch, odjezd zubačkou do Zermattu pod Matterhornem – volno k prohlídkám vysokohorského městečka, relaxaci, vycházkám či výletům lanovkami (Černé jezero, Gornergrat…), návrat do Täsch a odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

3. den: Po snídani podhůřím Alp a dále podél jižního břehu Ženevského jezera se zastávkou v Yvoire – středověký opevněný přístav s hradem ze 14. století, přejezd do švýcarské Ženevy – mondénní metropole na břehu ženevského jezera (Lac Léman), sídla řady mezinárodních organizací, prohlídka města jehož dominantu tvoří vodotrysk na jezeře, katedrála, Památník reformace, volno k prohlídkám, oddychu na břehu jezera či vyjížďkám lodí po jezeře… Odjezd na ubytování do Francie, fakultativně večeře.

4. den: Po snídani prohlídka Annecy, městečka na severním břehu stejnojmenného jezera, jedno z nejkouzelnějších měst pod Alpami nazývané Savojskými Benátkami – zámek, palác d´Isle ze 12. století a všudypřítomná květinová výzdoba dělají městečko jedním z nejfotografovanějších míst Francie… Přejezd do Chamonix pod horou Mont Blanc (4807 m), volno k individuální prohlídce města, možnost výletů na okolní masivy, vláčkem k ledovci Mer de Glace… V podvečerních hodinách průjezd tunelem pod horou Mont Blanc do Itálie, ubytování v údolí Aosta, fakultativně večeře.

5. den: Po snídani průjezd údolím Aosta s nádhernou okolní alpskou krajinou ověnčenou desítkami strážních pevností a hradů, Fénis – krátká zastávka u jednoho z nejokázalejších hradů v údolí ze 14. století. Pokračování do Turína – hlavního města kraje Piemont – prohlídka centra města ozdobeného řadou paláců – Palazzo Reale, Palazzo Carignano…i mj. světově vyhledávaná katedrála s tzv. Turínským rouchem, volno k individuálním prohlídkám a nákupům, odjezd do oblasti Milána, ubytování, fakultativně večeře.

6. den: Bez snídaně - v ranních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy.
Fakultativní služby
• příplatek za jednolůžkový pokoj 3.490,- Kč

• 5 večeří 2.990,- Kč
Tipy pro správnou volbu
- návštěva tří alpských zemí v pohodlí letecké dopravy
Informace
Změna programu vyhrazena.
Cena nezahrnuje
- vstupy do památkových objektů
- pobytovou taxu v Itálii (cca 2-6 EUR/osoba/noc)
Cena zahrnuje
• 5 noclehů s kontinentálními snídaněmi v hotelech**/***, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím

• dopravu autokarem dle programu zájezdu

• leteckou dopravu Praha – Miláno –Praha včetně tax a příplatků

• průvodce

• dopravu zubačkou Täsch-Zermatt a zpět

• výlet lodí a vstup do paláce na Isola Bella


• pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK