Kontakt

 

Cestovní agentura VIA, člen ACK ČR
Lydie Sloupenská

Čs. Armády 1181

budova RC AKTIVA s.r.o., 2. patro, č. 205

562 01 Ústí nad Orlicí

tel.: 733 781 781
email: rezervace@cavia.cz
IČO: 11146559

Odkaz na registr živnostenského podnikání zde

Odkaz na Asociaci cestovních kanceláří České republiky zde      

 

 

O Cestovní agentuře VIA

 

Vítejte na stránkách www.cavia.cz cestovní agentury VIA. Naleznete u nás mnoho zájezdů, které organizují cestovní kanceláře působící dlouhé roky na trhu zájezdů a pobytových dovolených. Cestovní kanceláře, od kterých zájezdy nabízíme,  jsou řádně pojištěny proti úpadku. 

 

Cílem naší cestovní agentury je poskytnout klientům pomoc při výběru dovolené a zodpovědět případné dotazy. Komunikaci s námi je možné provést přes email rezervace@cavia.cz, telefonicky na čísle 733 781 781 případně rezervací zájezdu na našich stránkách www.cavia.cz.

 

Stránky www.cavia.cz, které slouží ke zprostředkování prodeje zájezdů od prověřených cestovních kanceláří, provozuje Lydie Sloupenská na rezervačním systému CeSys.

 

Individuálním přístupem ke každému klientovi se snažíme přispět k dobrému výběru a následně k nerušenému a spokojenému pobytu při Vaší dovolené. 

 

Ceny námi nabízených zájezdů jsou stejné jako u pořádajících cestovních kanceláří. 

 

Upozornění

Nejsme cestovní kancelář, zájezdy a dovolené nepořádáme. Jsme cestovní agentura, která na základě živnostenského oprávnění prodává zájezdy cestovních kanceláří.

 

Proč zprostředkovaná dovolená od cestovní agentury  VIA ? 

Snažíme se o individuální přístup ke každému zákazníkovi, preferujeme dlouhodobou spolupráci a spokojenost našich klientů. Tím že neobsluhujeme anonymně tisíce klientů jsme schopni připravit individuální nabídky. Naším cílem je, aby se k nám spokojený zákazník vrátil i příští rok.

Vybereme Vám z nabídek cestovních kanceláří optimální dovolenou pro vybraný termín a lokalitu s ohledem na Váš cenový limit. Ceny cestovních kanceláří pro stejný hotel ve stejnou dobu se často liší. Výběr pořádající cestovní kanceláře můžeme provést za Vás.

Pokud máte volnost ve výběru termínu Vaší dovolené,  můžeme Vám "pohlídat" nejlepší cenu. Ale zázraky zařídit také neumíme, především prázdninové termíny se vyplatí objednat s předstihem.  

Celou objednávku dovolené můžeme vyřídit přes internet, z domova,  z výletu, odkudkoliv. Přesto Vás však rádi uvítáme i osobně v naší kanceláři...

Platbu za zájezd můžete provést do jedné z těchto bank: Komerční banka, FIO, ČSOB, MBank, Česká spořitelna nebo případně uhradit v hotovosti v kanceláři.

Pro zákazníky ze Slovenska je možné provést platbu bez dodatečných poplatků prostřednictvím FIO banky nebo ČSOB banky. 

Při včasném požadavku na dovolenou zajistíme výhodné letenky do exotických destinací.

Vybrané lokality můžeme posoudit na základě osobních zkušeností.